Po dlouhé době.. :D + Project 365

28. července 2013 v 23:23 | Peťul |  Kecy mé osoby
Ahoj :D Tady Peťul :) Hlásím se po dlouhé době :) A důvody? Škola, Nedostatek času a abych řekla pravdu - prostě sem se na to vybodla! >:( :D což mě i mrzí :) A proto se budu snažit, aby se tomu tak už nestalo :) Jinak, jelikož toho zatím o mně, tak nevím, jestli se sem bude hodit, když napíšu novinky, ale zase na druhou stranu, why not :P :D Takže:
1) podařilo se mi se "odmilovat" :D :)
2) začala jsem sledovat spoustu letsplayerů :) Hodně jsem jich sledovala už dřív, ale bylo to spíš, že jsem se soustředila právě na ně :) takže ted jsem k tomu pár dalších přidala :)
3) už mě nic nenapadá... :D určitě se toho událo mnohem mnohem víc, ale teď si prostě nevzpomenu.. :D naprosto normální, jak jinak :D
Jinak vím, že tenhle blog nejspíš nikdo nečte, ale každý někde začíná :) Rozhodně budu psát dál! :) Pokud se někomu líbí můj blog, tak bych byla moooc ráda, kdybyste o něm řekli kamarádům a kamarádkám a prostě ho šířili :)

Projekt 365 :)
Dneska jsem se rozhodla, že opět rozjedu projekt 365 :)
Co je to?
Projekt 365 je projekt, kdy každý den vyfotíš alespoň jednu fotku a poté si vybereš (pokud jich bylo víc) jednu vystihující ten den. :) Slouží k lepšímu zapamatování momentů, nebo si prostě jen vybavíte, co jste ten den zrovna dělali :)
Přijde mi to zajmavé, tak jsem se rozhodla, že se do toho taky pustím :)
Jinak za pár chvil už pocestují na tento blog první povídky :) Nevím, jestli to bude zrovna Fun Fiction, ale zároveň to nezahazuju :) Takže tak :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama